Kuidas mängida

Mis on Veamekihla.ee?

Veamekihla.ee on ennustusportaal, kus saad täiesti tasuta osaleda erinevates ennustusmängudes ning koos oma sõpradega põnevaid kihlvedusid sõlmida.

Mis on ennustusmängud?

Ennustusmängud on seotud spordisündmuste, suurürituste või muude aktuaalsete sündmustega, mille puhul saab ja on põhjust teha ennustusi. Käimasolevatest ja uutest ennustusmängudest teavitame kõiki huvilisi e-posti teel. Samuti on ennustusmängudega lihtne end kursis hoida siinsamas veebilehel.

Kuidas luua sõpradele oma kihlvedu?

Registreerunud kasutajad saavad ka ise luua oma kihlvedusid ning neid sõprade, tuttavate või kolleegidega jagada. Kihlveo loomine on lihtne. Mõtle välja teema, oma küsimused, määra küsimustele punktid ja vastamise tähtaeg ning kutsu sõbrad osalema. Küsimused võivad olla kolme tüüpi - valikvastused, õige järjestus või täpne skoor. Ühes kihlveos saab kasutada erinevaid tüüpi küsimusi.

Kuidas osaleda?

Osalemine on lihtne! Registreeri end läbi Facebook’i konto või e-maili ning alusta ennustamist või loo soovi korral oma sõpradele ise uus kihlvedu! Pane tähele, et ennustuste tegemine on tasuta ning raha vahele panema ei pea.

Kes võidab?

Auhinnad ja reeglid on ennustusmängudel erinevad. Tutvu erinevate ennustusmängude juures asuva infoga, missuguseid põnevaid auhindu on võimalik võita. Sõprade vahel loodud kihlvedudes otsustab auhindade olemasolu kihlveo looja ise.

See lehekülg ei tööta selle veebilehitsejaga. Palun kasutage kaasaegsemat veebilehitsejat.